Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji i zatrudnienia

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis

    Sztuka logistyki, logistyka sztuki

    Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

    Miejsce pracy: Pruszków

    Zakres obowiązków

    • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska magazynowe
    • wspieranie wybranych procesów rekrutacyjnych poza Logistyką
    • współpraca z agencjami pracy tymczasowej
    • wspieranie procesów zatrudnienia (w tym również zatrudnienia cudzoziemców)
    • przygotowywanie raportów, analiz
    • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
    • udział targach pracy
    • nadzór nad procesami adaptacyjnymi w podległym obszarze

    Wymagania:

    • zainteresowanie obszarem HR i chęć rozwoju w tym kierunku
    • min 6mc doświadczenia w obszarze rekrutacji
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z APT
    • podstawowa wiedza z obszaru prawa pracy
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MsOffice
    • mile widziana wiedza z obszaru legalizacji zatrudnienia cudzoziemców
    • komunikatywność i odpowiedzialność
    • motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
    • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe)
    • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
    • udział w ciekawych projektach
    • udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
    za pomocą przycisku Aplikuj,

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

    www.nolimit.pl