Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji (IT/inżynieria)

ALTEN PolskaO firmie

  • Norwida 2, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ALTEN Polska

Norwida 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja kandydatów na stanowiska IT oraz inżynierskie

  • Wyszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem wewnętrznej bazy danych, portali społecznościowych (m.in. LinkedIn Recruiter) oraz innych metod docierania do kandydatów pasywnych

  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego lub mailowego z kandydatami oraz prowadzenie wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej

  • Współpraca z zespołem rekrutacji oraz zespołami biznesu w celu znalezienia odpowiedniego kandydata

  • Administrowanie procesami rekrutacyjnymi w wewnętrznym systemie

  • Dostarczanie wyników w odniesieniu do KPI i celów zespoł

  • Dzielenie się najlepszymi praktykami z członkami zespołów w celu utrzymania wymaganego poziomu usług

Podział czasu pracy
75%

Pozyskiwanie kandydatów oraz wstępne rozmowy telefoniczne

15%

Administrowanie rekrutacyjną bazą danych

10%

Spotkania biznesowe

Nasze wymagania

  • Minimum 3 miesięczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu kandydatów

  • Znajomość technik docierania do kandydatów pasywnych.

  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

  • Samodzielność, proaktywność w działaniu i umiejętność poszukiwania rozwiązań

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu.

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów.

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.

Mile widziane

  • Znajomość rynku IT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Atrakcyjny system premiowy – doceniamy każdy sukces

  • Klarowna ścieżka awansu

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Otwartą komunikację

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Szkolenie wdrożeniowe, podczas którego poznasz tajniki rekrutacji kandydatów na stanowiska IT

  • Możliwość szybkiej nauki oraz rozwoju umiejętności – udział w wewnętrznych szkoleniach

  • Zestaw benefitów

  • Spotkania integracyjne – obecnie online

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • dobra lokalizacja biura

  • kurs języka angielskiego

  • system kafeteryjny myBenefits

ALTEN Polska jest częścią ALTEN Group - głównego partnera technologicznego globalnych klientów, który w ciągu 30 lat stał się wiodącym europejskim dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego (ECT). Zatrudniając ponad 37.000 pracowników (w tym 88% inżynierów), obecnych w ponad 25 krajach i osiągając obroty przekraczające 2 mld euro, wspiera strategie rozwoju swoich klientów. W zakresie wdrażania innowacji, badań i rozwoju oraz systemów informatycznych rozwijamy w Polsce bankowość i finanse, branżę lotniczą, kolejnictwo, motoryzację, branżę energetyczną, medycynę, telekomunikację, usługi doradcze oraz automatykę przemysłową.

Posiadamy certyfikat Great Place to Work!

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do ALTEN i rozwijaj się razem z nami!

W nasze DNA wpisany jest nieustanny rozwój, dlatego też regularnie powiększamy zespoły rekrutacyjne we wszystkich naszych lokalizacjach - obecni jesteśmy w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu oraz Poznaniu.

Proces rekrutacji jak i pracę w czasie pandemii realizujemy w pełni zdalnie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.