Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji IT - staż

PSI PolskaO firmie

  • Towarowa 37, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

PSI Polska

Towarowa 37

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu HR w prowadzeniu kompleksowych projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT (głównie programiści, konsultanci / analitycy biznesowi)

  • poszukiwanie kandydatów za pomocą metod aktywnych

  • weryfikacja profili zawodowych kandydatów i umawianie rozmów

  • realizacja działań wzmacniających markę pracodawcy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość mediów społecznościowych

  • chęć rozwoju w obszarze sourcingu / rekrutacji IT

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • doświadczenie związane z obszarem HR będzie mile widziane

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie w ramach wewnętrznego działu HR w dużej, międzynarodowej firmie informatycznej

  • możliwość poszerzania kompetencji w obszarze HR

  • biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura

  • komfortowe biuro – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi i prysznice dla rowe-rzystów

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o 50-letniej tradycji

  • elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii

  • jasno zdefiniowane ścieżki rozwoju kariery

  • konferencje i szkolenia technologiczne, kursy językowe (angielski i niemiecki)

PSI Polska

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2000 osób, z czego 300 w Poznaniu. www.psi.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy