Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji IT

Connectis_

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizujemy projekty rekrutacyjne w branży IT, poszukując Specjalistów w sieci, na LinkedIN i bazie wewnętrznej

  • Tworzymy i redagujemy treści ofert pracy w social mediach

  • Przeprowadzamy telefoniczne rozmowy rekrutacyjne

  • Współpracujemy z biznesem w celu dobrego zrozumienia projektu

  • Bierzemy udział w działaniach employer brandingowych, konferencjach, targach pracy i meet-upach

  • I wiele innych

Nasze wymagania

  • Masz pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy biurowej (min. kilka miesięcy)

  • Chcesz rozwijać się w rekrutacji i jesteś zainteresowany/a branżą IT

  • Dobrze odnajdujesz się w każdej sytuacji i bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wychodzisz z inicjatywą i cenisz pracę z ludźmi

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym – ZAPRASZAMY!

To oferujemy

  • Rozwijamy się w kierunku Lidera lub Eksperta ds. Rekrutacji IT (decyzja należy do Ciebie)

  • Zdobywamy wiedzę o technologiach IT, uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych developerów

  • Doskonalimy się w „dobrych praktykach” rekrutacyjnych i działaniach employer brandingowych, biorąc udział w warsztatach wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Chętni uczestniczą w zajęciach fitness z trenerem personalnym

  • Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem pod okiem Liderów i Managera zespołu

  • Wspólnie organizujemy i bierzemy udział w imprezach integracyjnych i (nie)zapomnianych eventach! – aktualnie online

  • Pracujemy w modelu hybrydowym z biura w Warszawie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Aplikacja – uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

  • Telefoniczna rozmowa z Leaderem zespołu

  • Case study online z Leaderem zespołu

  • Spotkanie w biurze z Managerem zespołu