Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dział HR
    Miejsce pracy: Warszawa
    Miejsce pracy: Warszawa, Praga Południe

    Atende Software Sp. z o.o. jest spółką z grupy kapitałowej Atende S.A., odpowiedzialną za tworzenie i rozwój oprogramowania przeznaczonego dla rynku multimedialnego, telekomunikacyjnego i sektora energetyki.

    Zadania:

    • prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem spółki,
    • aktywne poszukiwania kandydatów na stanowiska IT,
    • zamieszczanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych w internecie,
    • udział w targach pracy, współpraca z uczelniami i biurami karier,
    • współpraca z agencjami doradztwa personalnego,
    • wsparcie licznych projektów z zakresu „miękkiego” HR, w tym działań employer brandingowych.

    Wybranej osobie oferujemy:

    • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i ciekawego doświadczenia z zakresu rekrutacji w wewnętrznym dziale HR w prężnie rozwijającej się firmie IT,
    • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w wielu projektach Działu HR
    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub pokrewne),
    • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji,
    • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • podstawowa wiedza o rynku pracy IT
      i o sposobach pozyskiwania kandydatów z tej branży,
    • komunikatywność, zaangażowanie i duża orientacja na realizację celów,
    • dokładność w realizacji powierzonych zadań i odpowiedzialność,
    • cierpliwość i wytrwałość przy wykonywaniu powtarzalnych czynności związanych z wyszukiwaniem i przeglądaniem dużej ilości danych,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • doświadczenie zawodowe zdobyte w agencji rekrutacyjnej na stanowisku researcher będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • Elastyczne godziny pracy
    • Zajęcia językowe
    • Karta multisport
    • Opieka medyczna
    • Wyjazdy integracyjne
    • Pyszna kawa i czekolada
    • Szkolenia indywidualne i grupowe
    • Imprezy dla pracowników i ich rodzin

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko
    z wybranymi kandydatami.

    Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

    Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Atende Software sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".