Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-04-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MediCare Services sp. z o.o. sp. k.

    Jesteśmy polsko-niemiecką Firmą świadczącą usługi w zakresie rekrutacji personelu opiekuńczego na rzecz Klientów z Niemiec i Luksemburga. Pomagamy ludziom, którzy pomagają innym. Wspólnie zapewniamy osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym profesjonalną opiekę we własnych domach.

    Miejsce pracy: Jelenia Góra

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych: poszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów, preselekcja aplikacji, umawianie i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
    • Utrzymywanie stałego kontaktu z kandydatami do pracy oraz bieżąca koordynacja zatrudnionych pracowników
    • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Firmy: Administracji, Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego, Marketingu
    • Realizacja zaplanowanych działań Employer Branding, m.in.: reprezentacja podczas Targów Pracy
    • Bieżąca analiza i weryfikacja efektywności procesu rekrutacji i selekcji

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Stałe godziny pracy: 09:00 – 17:00, od poniedziałku do piątku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o system premiowy
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dodatki świąteczne, dodatkowe premie dla najlepszych)
    • Profesjonalne wdrożenie, szkolenia z zakresu rekrutacji oraz wsparcie doświadczonych osób
      z zespołu
    • Przejrzystą ścieżkę kariery z możliwościami awansu w strukturach firmy
    • Wysoką kulturę organizacyjną

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.