Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji - Junior Recruiter

SWIRE ENERGY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Gdańska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Studiujesz zarządzanie zasobami ludzkimi, biznes międzynarodowy, psychologię lub coś podobnego? Szukasz pracy jako Rekruter? Chciałbyś rozpocząć ekscytującą karierę w branży wiatrowej?

Poszukujemy Junior Recruiter do obsługi rekrutacji techników do Swire Energy Services. Będziesz pracować blisko z zespołem doświadczonych rekruterów, gdzie będziesz mógł poznać branżę i z czasem zostać doświadczonym Rekruterem.

Będziesz ściśle współpracować ze swoimi kolegami z Zespołu Rekrutacji, a także z Kierownikami Projektów i Planerami Zasobów w zakresie koordynowania zasobów ludzkich. Twoim ogólnym obowiązkiem będzie zapewnienie stałego przepływu wymaganych i kompetentnych zasobów dla naszej rozległej puli wysoko wykwalifikowanych techników, aby spełnić wymagania biznesowe naszych klientów.

Twoje zadania obejmą:

Rekrutacja i selekcja kandydatów

Rejestracja i utrzymanie odpowiednich kandydatów

Aktualizacja i utrzymanie bazy danych zasobów

Zbudowanie globalnej bazy danych techników i kandydatów turbin wiatrowych

Upewnienie się, że technicy spełniają wszystkie wymagania

Doraźne zadania administracyjne

Zamieszczanie ogłoszeń o pracę

Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami

To świetna okazja, aby zacząć od początku i naprawdę nauczyć się i rozwinąć w doświadczonego Rekrutera. Będziesz miał wspierający zespół, który pomoże Ci na każdym kroku. Nie tylko staniesz się doświadczonym Rekruterem, ale będziesz mógł dowiedzieć się wszystkiego o branży wiatrowej i rozpocząć karierę.

Nasze wymagania

Jesteś studentem zaocznym lub ukończyłeś studia w kierunku zarządzania zasobami ludzkimi, biznesie międzynarodowym, psychologii lub podobnym. Umiesz obsługiwać pakiet MS Office. Jesteś chętny do nauki, jesteś ambitny i naprawdę chcesz rozpocząć karierę w Rekrutacji. Masz solidne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz jesteś dobrym networkerem.

Profil:

Jesteś graczem zespołowym, który potrafi również pracować samodzielnie i skoncentrować się na obsłudze i wysokiej jakości,

Pasjonujesz się rekrutacją, chcesz się uczyć i odnosić sukcesy,

Jesteś ciekawy i potrafisz zoptymalizować swoje zadania,

Jesteś otwarty i proaktywny oraz sprawiasz, że coś się dzieje,

Masz ustrukturyzowane podejście i zwracasz uwagę na szczegóły,

Potrafisz zarządzać kilkoma zadaniami jednocześnie,

Umiesz język angielski na poziomie przynajmniej B1/B2,

Masz przyjazną i przystępną osobowość.

To oferujemy

Oferujemy Ci wymagające stanowisko z możliwością wpływania na codzienne funkcjonowanie naszych projektów w całej Europie i Wielkiej Brytanii. Będziesz częścią zespołu Manpower Services i będziesz ściśle współpracować z naszymi biurami w Danii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Oferujemy Ci ambitną pozycję w rozwijającej się firmie z wyjątkową możliwością odegrania centralnej roli w jej rozwoju. Staniesz się częścią firmy nastawionej na wyniki, w której istnieje świetna okazja do rozwoju zawodowego i osobistego.

Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu z Kariną Parulską, Recruitment Manager, T: +48 784 035 978

Zapraszamy do składania aplikacji. Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.

O nas

Swire Energy Services to globalny dostawca usług wspierających branżę energetyczną. Działając w 28 krajach i zatrudniając ponad 500 pracowników na całym świecie, ludzie są w centrum naszej działalności.

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań opartych na wartości i wydajności, w tym: kontenery offshore, usługi integralności, lotnicze i specjalistyczne usługi witrowe. Wspierani przez naszych globalnych ekspertów staramy się być dobrą firmą do współpracy, dostarczając naszym klientom inteligentne usługi.

W Swire Energy Services ludzie są naszym największym kapitałem. Nieustannie poszukujemy nowych talentów i doświadczonych profesjonalistów, którzy dołączą do naszego zespołu. Ściśle współpracując z wiodącymi firmami energetycznymi na całym świecie, zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i oddanych ludzi, którzy naprawdę mogą coś zmienić i wiedzą, jak ważna jest bezpieczna realizacja projektów. Bezpieczeństwo jest najważniejszym czynnikiem we wszystkim co robimy, dlatego musisz mieć na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje, swoich współpracowników i projektu. Nasza polityką jest zapewnienie środowska wolnego od wszelkich form dyskryminacji naszych pracowników i kientów, wszyscy maja prawo do równego traktowania z szacunkiem i godnością. Wierzemy w równe szanse dla wszystkich naszych pracowników i zdajemy sobie sprawę, że nasze firmy czerpią korzyści z różnorodności naszych pracowników. Aby uzystać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.swirees.com