Młodszy specjalista ds. rekrutacji (k/m)

VAN GRAAF GmbH Sp.k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie i publikacja ogłoszeń

  • weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji zgodnie z profilem stanowiska

  • wyszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem bazy danych, portali społecznościowych oraz metodą poszukiwań bezpośrednich

  • komunikacja z kandydatami podczas trwania całego procesu rekrutacyjnego

  • pomoc w administracji kadrowej

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (ZZL, psychologia)

  • masz doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów (m.in. na stanowiska sprzedażowe)

  • prowadzisz konto firmowe na LinkedIn, Facebooku lub Instagramie

  • działasz nieszablonowo i szukasz innowacyjnych rozwiązań, aby osiągnąć wyznaczony cel

  • masz „lekkie pióro”

  • jesteś zorganizowany/a, lubisz pracować w zespole oraz cenisz miłą i rodzinną atmosferę, która u nas panuje

  • jesteś dyskretny/a i sumienny/a w wykonywaniu obowiązków

  • posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)

  • znajomość branży handlowej mile widziana

To oferujemy

  • onboarding, szkolenia dla pracowników: u nas rozwiniesz swój potencjał zawodowy i osobisty

  • strój służbowy, skompletowany spośród marek dostępnych w VAN GRAAF

  • dofinansowanie wypoczynku ("wczasy pod gruszą") oraz karty MULTISPORT

  • świeże owoce, kawa i herbata

  • atrakcyjne rabaty na cały asortyment dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • opiekę medyczną w LUX MED

  • dogodną lokalizację miejsca pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy międzynarodową firmą, działającą z sukcesami w branży fashion i na co dzień wykorzystującą strategię omni-channel. Jeśli interesujesz się modą, śledzisz najnowsze trendy, lubisz wykazywać inicjatywę i chcesz się rozwijać zawodowo w nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej, szukamy właśnie Ciebie. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie rozwoju niezależnie od tego, jaką ścieżkę kariery w VAN GRAAF wybierzesz!

Przewiń do profilu firmy