Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Express Car Rental

  • Siemianowicka 52C, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Siemianowicka 52C

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska Kierowców w ramach bieżących i nowych projektów realizowanych przez Traficar i Express Car Rental

  • Tworzenie profili stanowisk i publikacja ogłoszeń o pracę

  • Budowanie oraz zarządzanie bazą Kandydatów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Kandydatami

  • Współtworzenie narzędzi rekrutacyjnych poprzez aktywny udział w ciekawych, ambitnych i rozwojowych projektach HR

Nasze wymagania

  • Posiadasz już pierwsze doświadczenia zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i chcesz zdobywać nowe

  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów kierunkowych tj. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia lub Socjologia

  • Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w dniach poniedziałek-piątek

  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość, dokładność i elastyczność w działaniu

  • Posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów przez telefon oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Jesteś zorganizowany i pozytywnie nastawiony na skuteczną realizację zadań

  • Interesujesz się szeroko pojętymi zagadnieniami z obszaru HR

To oferujemy

  • Oferujemy współpracę w oparciu o umowę o pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Zapewniamy naszym Pracownikom oraz Ich Rodzinom różnorodne benefity pozapłacowe (opiekę medyczną LuxMed, dofinansowane karty Benefit MultiSport, dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego i inne)

  • Organizujemy różnego rodzaju programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Oferujemy zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • Oferujemy pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację.

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce, oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar.

Jako Grupa Express jesteśmy największą wypożyczalnią samochodów w Polsce. Realizujemy jako jedyna firma w Polsce, usługę wynajmu samochodów w pełnym spektrum czasowym od jednego dnia (rent a car), poprzez miesiące (medium term rental), aż do kilku lat (long term rental).

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy