Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: SR/JP

Główne obowiązki:

  • aktywne kontaktowanie kandydatów, weryfikacja i aktualizacja danych,
  • pozyskiwanie Kandydatów metodą Direct Search,
  • analiza dokumentów aplikacyjnych,
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami i ocena ich kompetencji,
  • administracja działań w systemie,
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w działach obsługi Klienta, call center, sprzedaży lub na podobnym stanowisku,
  • nastawienie na rezultat,
  • umiejętność nawiązywania kontaktu poprzez rozmowę telefoniczną,
  • min. dobra znajomość języka angielskiego,
  • chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR,
  • wyższe wykształcenie,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • skrupulatność i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz z dużą ilością obowiązków,
  • dobra znajomość MS Office,
  • gotowość do rozpoczęcia pracy na pełen etat.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej organizacji, z dobrą opinią i marką na rynku usług HR, w przyjaznej dla pracownika kulturze organizacyjnej,
  • system wynagrodzenia umożliwiający osiągnięcie atrakcyjnego poziomu zarobków,
  • udział w ciekawych projektach dla największych, międzynarodowych firm.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się