Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Dział Rekrutacji Comarch prowadzi procesy rekrutacji do wszystkich polskich spółek Grupy Kapitałowej Comarch: od powstania wakatu do zatrudnienia najwłaściwszego kandydata. Odpowiadamy również za organizację letniego programu stażowego. Aktualnie do wsparcia bieżących prac w dziale szukamy Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji.

TWOJE ZADANIA

• Współprowadzenie procesów rekrutacji

• Udział w kampaniach i wydarzeniach promujących zatrudnienie w Comarch

• Kontakt i korespondencja z kandydatami

• Samodzielne opracowywanie raportów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani również studenci ostatnich lat
  • Zainteresowania i chęć rozwoju w zakresie rekrutacji
  • Znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Cierpliwość i dyskrecja
  • Dokładność (praca z dużą ilością danych i liczbą dokumentów)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

To oferujemy

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: MSR/A/pr

Młodszy specjalista ds. rekrutacji, aleja Jana Pawła II 39A, Kraków