Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Pragmatic CodersO firmie

Pragmatic Coders

aleja 29 Listopada 20

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie i kontakt z Kandydatami z branży IT przy użyciu standardowych narzędzi rekrutacyjnych jak i własnej kreatywności,
  • Przedstawianie potencjalnych ofert zainteresowanym Kandydatom, utrzymywanie długotrwałych relacji z Kandydatami,
  • Dbałość o pozytywny candidate experience oraz jakość komunikacji z Kandydatami.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku asystenckim lub juniorskim w rekrutacji skierowanej do branży IT,
  • Bardzo dobry umiejętności interpersonalne – komunikatywność, kultura wypowiedzi,
  • Dokładność i uważność w codziennych działaniach,
  • Nastawienie na działanie, kreatywność w poszukiwaniu dróg dotarcia do Kandydatów,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz dobra znajomość języka angielskiego,
  • Orientacja na efekty.

To oferujemy

  • Rozwój (wewnętrzne procesy wymiany wiedzy i doświadczeń),
  • Świetnych graczy zespołowych – współpraca, wzajemna pomoc, wymiana wiedzy i doświadczeń – to nasza codzienność!
  • Elastyczne godziny pracy, płaską strukturę organizacyjną, opartą o zaufanie i profesjonalizm, imprezy i wyjazdy firmowe, pakiet medyczny i sportowy i wiele więcej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Dobrze czujesz się w nawiązywaniu relacji?

Szukasz miejsca, w którym możesz wdrażać swoje świetne pomysły?

Chcesz pracować z ludźmi, którzy naprawdę znają się na tym co robią?

Cieszy Cię obserwacja szybkich efektów Twoich działań?

Jeśli tak, to może połączymy siły?

W Pragmatic Coders współpracujemy ze startupami z całego świata (głównie USA, UK, Dubaj, Skandynawia). Nie jesteśmy body leasingiem, ani zwykła firmą outsourcingową! Zajmujemy się całym procesem product development i występujemy w roli partnerów dla naszych klientów. Tworzymy produkty end-to-end: począwszy od designu i pracy nad wymaganiami, poprzez development, rozwój, wzrost i skalowanie rozwiązań.

Ze względu na intensywny rozwój poszukujemy obecnie osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i pomoże nam tworzyć organizację, w której pracują świetni i utalentowani ludzie!

Nie interesuje nas świetnie napisane CV. Za to realne umiejętności i podejście już tak.

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które czekają na Ciebie w Pragmatic Coders – odezwij się do nas!

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji, aleja 29 Listopada 20, Kraków