Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Rekrutacji / Talent Sourcer

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end

  • pozyskiwanie kandydatów przy pomocy różnorodnych kanałów dotarcia

  • wykorzystywanie social mediów w celu przyciągnięcia Kandydatów - bezpośrednia promocja ofert pracy w sieci

  • systematyczne budowanie bazy kandydatów

  • tworzenie, publikowanie i promowanie ofert pracy

  • dbanie o pozytywny candidate experience na całym etapie procesu rekrutacyjnego

  • bezpośrednia współpraca z Managerami celem omówienia działań rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rekrutacjach end-to-end

  • znajomość technik oraz narzędzi do wyszukiwania kandydatów metodą direct search

  • umiejętność wykorzystywania social media w celu dotarcia do kandydatów (Linkedin, Facebook, inne)

  • proaktywna postawa oraz umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań

  • świetne umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji, profesjonalne podejście

  • silne dążenie do osiągania wyników

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży OZE

  • rozwiniesz swoją karierę

  • będziesz mógł realizować własne pomysły

  • masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia

  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów

  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera

  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat

  • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport

  • wypijesz pyszną kawę – bez limitu :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • niezbędne narzędzia pracy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy