Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

HR Project

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów

  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów rekrutacyjnych

  • Bieżący kontakt z kandydatami

  • Opracowywanie i publikowanie ogłoszeń

  • Wsparcie w projektach HR

  • Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów dotyczących prowadzonych rekrutacji

Nasze wymagania

  • Optymistyczna i otwarta postawa

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Sprawne poruszenie się na portalach społecznościowych, portalach z ogłoszeniami o pracę

  • Wykształcenie wyższe min. średnie

To oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Pełną pomoc przy wdrożeniu i podczas prowadzonych rekrutacji

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Zadaniowy charakter pracy, po okresie wdrożenia do 8 dni Home office miesięcznie

  • Biuro na ulicy Wilkowickiej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunkach związanych m.in. z doradztwem zawodowym, projektach HR

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.