Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Perfect Care sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych

  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi kandydatami drogą: spotkania on-line, telefonicznie oraz osobiście

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami i pracownikami

  • udział w procesie zatrudniania kandydatów do pracy

  • przygotowanie strategii poszukiwań kandydatów, wykorzystanie różnych metod i narzędzi rekrutacyjnych

  • praca w firmowym CRM

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka ukraińskiego – warunek konieczny

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne nastawienie do ludzi

  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy

  • umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o jasny system premiowy oraz dodatki świąteczne

  • stałe godziny pracy: 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku

  • wolne weekendy

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w 100% finansowane przez pracodawcę

  • profesjonalne wdrożenie stanowiskowe

  • nieformalną i przyjazną atmosferę pracy

  • zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego

  • wysoką kulturę organizacyjną

  • poszerzanie kompetencji językowych

  • możliwość dofinansowania do kursu języka niemieckiego

  • parking samochodowy i rowerowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin