Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i publikowanie ofert pracy

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych

  • Telefoniczne pozyskiwanie Kandydatów

  • Wsparcie bieżących projektów HR

  • Przygotowywanie raportów z bieżących działań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, ZZL)

  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji i HR

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint)

  • Nastawienie na cel

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • Ulubione miejsce pracy

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość

  • Wysokie standardy etyczne

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • Dobrą organizację pracy

  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne