Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Call Center House Sp. z o.o. Sp.k.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie innowacyjnych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Realizacja celów rekrutacyjnych

  • Sporządzanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych w mediach

  • Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej i logistyki podczas całego procesu rekrutacji

  • Raportowanie oraz współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

  • Duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Podstawowa znajomość programu Excel, Google Dysk

To oferujemy

  • Ciekawa praca, pozwalającą na zdobycie nowych doświadczeń

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Brak dress codu

  • Pracę w partnerskiej atmosferze

  • Elastyczny grafik

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Call Center House to zespół profesjonalistów i pasjonatów sprzedaży i obsługi klienta, którzy dysponują zarówno szeroką wiedzą jak i dużym doświadczeniem z zakresu prowadzenia i zarządzania call center. Świadczymy usługi outsourcingu działań telemarketingowych. Wielokrotnie wyróżniani przez P4 PLAY jako najbardziej efektywny partner P4 w kanale Telesales, największe przyśpieszenie roku 2018 i 2019.

Przewiń do profilu firmy