Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

FINANTEQ SAO firmie

  • Nałęczowska 16, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

FINANTEQ SA

Nałęczowska 16

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi metodami (np. Direct Search)

  • komunikacja z kandydatami w trakcie trwania procesu, udzielanie feedbacku

  • pełna opieka administracyjna nad procesem (przygotowywanie i publikacja ogłoszeń, umawianie spotkań)

  • opieka nad nowymi pracownikami w okresie wdrożenia do organizacji

  • bliska współpraca z managerami w zakresie rekrutacji i onboardingu

  • wsparcie działań employer brandingowych

Nasze wymagania

  • masz minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • posiadasz umiejętność skuteczniej komunikacji z biznesem oraz rozumiesz jego potrzeby

  • potrafisz budować relacje i docierać do najlepszych kandydatów na rynku

  • cechuje Cię samodzielność

Mile widziane

  • cechujesz się dobrą znajomością branży IT

  • znasz język angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w pracy w dziale rekrutacji in-house

  • serdeczne przyjęcie przez członków zespołu i wiele wyzwań do pokonania

  • kompleksowe wdrożenie w organizację oraz pomoc doświadczonych pracowników

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

FINANTEQ SA

FINANTEQ SA to pionier i niekwestionowany lider bankowości mobilnej w Polsce, dostarczający mobilne rozwiązania dla czołowych międzynarodowych grup bankowych, także w Europie Centralnej i na Bliskim Wschodzie. FINANTEQ jest częścią istniejącej od kilkunastu lat na rynku Grupy eLeader, która dzięki ciągłym innowacjom produktowym, posiada wdrożenia w ponad 90 krajach na całym świecie, a jej rozwiązania uzyskują wysokie noty w raportach międzynarodowych firm analitycznych jak Gartner, czy Forrester Research. Firma jest zwycięzcą międzynarodowych konkursów w branży fintech, takich jak Best of Show na Finovate w Nowym Jorku, czy Best Mobile Wallet na Citi Mobile Challenge EMEA.

Przewiń do profilu firmy