Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

SII Sp. z o.o.

Tadeusza Szeligowskiego 6b

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych E2E w całej Polsce i za granicą na stanowiska specjalistyczne, w obszarach takich jak AI/ML, Cybersecurity, ServiceNow, BI, Mobile, Dynamics, Atlassian, M365, Infrastruktura i inne

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami, dbałość o Candidate Experience

  • Podnoszenie swoich kwalifikacji, zdobywanie wiedzy poprzez udział w szkoleniach z wybranych technologii

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych

  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi rekrutacyjnych

  • Inicjatywa i poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia w rekrutacji/HR/administracji/obsłudze klienta

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz duża samodzielność w działaniu

  • Zaradność, kreatywność, zapał do poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Czy wiesz, że w 2021 roku dołączyło do nas o 97% więcej osób niż w 2020? W naszym blisko 90-osobowym zespole rekrutacji drzemie wielka siła, a Ty możesz być jego częścią! Dołącz do Sii Polska jako Specjalista ds. rekrutacji i rozwijaj z nami najlepsze miejsce pracy.

Sii Polska to jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm IT na polskim rynku. Jesteśmy obecni w 14 oddziałach w Polsce, w Szwecji i na Ukrainie – to daje ogromne możliwości. Duża różnorodność technologiczna projektów oraz ekspercka wiedza techniczna naszych Inżynierów, którzy dzielą się z nami wiedzą nt. świata IT i inżynierii to nasz niezaprzeczalny atut!

Dołączając do globalnego zespołu rekrutacji w Sii staniesz się częścią zespołu pozytywnych osób, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i dobrymi praktykami rekrutacyjnymi. Do dyspozycji będziesz mieć nowoczesne narzędzia rekrutacyjne (własny CRM, portale ogłoszeniowe, LinkedIn Recruiter bez limitów, programy poleceń, Harmonizely, Teams, itd.). Będzie okazja do testowania nowych pomysłów i narzędzi – chętnie też wysłuchamy Twoich sugestii.