Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy Grupą Kapitałową o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 1000 osób w dziewięciu oddziałach w Polsce: w Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Wrocławiu oraz w Niemczech i USA.

    Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

    Dołącz do nas jako:

    Miejsce pracy: Lublin

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
    • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku pracodawcy na rynku
    • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze rekrutacji oraz miękkiego HR
    • Możliwość kreowania własnego środowiska pracy
    • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę
    • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych z obszaru IT
    • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z kandydatem
    • Organizacja rozmów rekrutacyjnych i wsparcie kandydata na każdym etapie rekrutacji
    • Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów
    • Wsparcie innych procesów z zakresu HR w biurze lubelskim
    • Szukanie nowych źródeł rekrutacyjnych
    • Dbanie o wizerunek firmy w oczach kandydata

    Wymagania:

    • Min. 3 miesięczny staż w dziale HR
    • Wykształcenie wyższe (preferowana psychologia oraz kierunki związane z HR)
    • Podstawowa znajomość branży IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Kreatywność i dociekliwość
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za podejmowane działania
    U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
    bottom
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.