Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

PROBETREUUNG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wyszyńskiego 1b, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PROBETREUUNG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wyszyńskiego 1b

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne, telefoniczne pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna,

  • Aktywne promowanie firmy w internecie, włączanie ogłoszeń,

  • Współpraca z Urzędami Pracy, uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy,

  • Prowadzenie spotkań informacyjnych oraz rekrutacyjnych,

  • Organizowanie działań terenowych, zmierzających do pozyskania personelu opiekuńczego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Duża samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole,

  • atrakcyjny pakiet szkoleń,

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport),

  • realną możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Stawiamy na wysoką jakość usług świadczonych na rzecz osób starszych. Zapewniamy Opiekunkom z całej Polski podjęcie legalnej pracy w Niemczech, przy tym dbamy o ich bezpieczeństwo gwarantując opiekę koordynatora na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami.

Zobacz jak wygląda praca rekrutera w Probetreuung!

Obejrzyj film

Przewiń do profilu firmy