Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

IFM ECOLINKO firmie

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych (głównie w obszarze produkcyjnym) i przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,

  • poszukiwanie kandydatów z rynku oraz aktywne wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • publikowanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych i w innych mediach,

  • monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów,

  • bieżące raportowanie przebiegu prowadzonych procesów rekrutacyjnych,

  • wspieranie zespołu HR w innych działaniach związanych z employer brandingiem (uczestnictwo w Targach i Giełdach Pracy, działalność w social mediach).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, z obszaru zarządzania, psychologii lub pokrewne,

  • minimum rok doświadczenia w obszarze rekrutacji,

  • znajomość pakietu Office (Excel, Power Point, Word) w stopniu dobrym,

  • swobodna komunikacja w j. angielskim (poziom min. B2) – warunek konieczny,

  • zainteresowanie tematyką rekrutacji i chęć rozwoju w tym obszarze,

  • zorientowanie na realizację celów,

  • praca samodzielna,

  • entuzjazm i zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • stołówkę w firmie z dofinansowaniem posiłków,

  • wszystkie potrzebne do pracy narzędzia,

  • koleżeńską atmosferę,

  • wsparcie merytoryczne i obecność opiekuna „tzw buddy”,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 500 osób i bardzo aktywnie się rozwija - uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy