Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

BCF Software Sp. z o.o.O firmie

3 0003 500 / mies. (zal. od umowy)
  • Technologiczna 2
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BCF Software Sp. z o.o.

Technologiczna 2

Opole

Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu, Wrocławiu, Poznaniu oraz Warszawie.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.

Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne działania skierowane na poszukiwanie, kontaktowanie się i zdobywanie kandydatow z kandydatów (headhunting i direct search)
  • Weryfikacja i prowadzenie rozmów z wybranymi kandydatami, dbanie o Candidate Experience
  • Prowadzenie rekrutacji start-to-end,
  • Utrzymywanie biznesowych relacji z Klientem
  • Wsparcie organizacji w obszarze Employer Branding

Wymagania:

  • Min. 6 miesiące doświadczenia w rekrutacji specjalistów IT
  • Znajomość narzędzi sourcingowych (Linkedin) i doświadczenie w pracy z nimi
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Angielski na poziomie dobrym (w mowie i piśmie)
  • Samodzielność i entuzjazm
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem bonusowym za każdego zrekrutowanego pracownika
  • Świetną atmosferę w doświadczonym zespole
  • Wyjątkową możliwość rozwijania się
  • Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej
  • Praca z globalnymi klientami.

Ogłoszenie archiwalne