Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji partnerów biznesowych

EPG Sp. z o.oO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13/15

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wyszukiwanie specjalistów z obszaru sprzedaży

  • Selekcja CV oraz zdalne przeprowadzanie wstępnych etapów rozmów kwalifikacyjnych

  • Opieka nad kandydatem na każdym etapie procesu rekrutacji

  • Zarządzanie bazą kandydatów

  • Koordynacja szkoleń i wsparcie nowych pracowników w procesie wdrażania

  • Ścisła współpraca z Działem HR oraz Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Rekrutacja jest obszarem, w którym chcesz się rozwijać

  • Interesuje Cię branża fotowoltaiczna

  • Lubisz poszukiwać rozwiązań różnymi sposobami

  • Potrafisz znaleźć wspólny język z każdym typem osobowości

  • Czujesz się swobodnie w kontaktach z ludźmi, zwłaszcza prowadząc rozmowy telefoniczne

  • Cechuje Cię dociekliwość i profesjonalizm

  • Masz dar przekonywania 😊

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub prowadzeniu rekrutacji będą mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie UOP, UZ lub DG (B2B)

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w pożądanej branży

  • Dofinansowaną Kartę Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców oraz zdrowych soków

  • Świetną lokalizację biura – blisko bezpłatnego parkingu i SKM Wyścigi

  • Biuro z widokiem na morze 😊

  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie wszyscy mówimy sobie po imieniu

  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Przewiń do profilu firmy