Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Opiekuńczego

Promedica24O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna,
  • aktywne promowanie firmy na podległym terenie,
  • współpraca z Urzędami Pracy, uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy,
  • prowadzenie spotkań informacyjnych oraz rekrutacyjnych,
  • organizowanie działań terenowych zmierzających do pozyskania personelu opiekuńczego.

Nasze wymagania

  • silna motywacja do wykonywania zadań związanych z pozyskiwaniem personelu opiekuńczego,
  • komunikatywność oraz ukierunkowanie na cel,
  • gotowość do wykonywania pracy mobilnej na podległym terenie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczne posługiwanie się pakietem MS Office.

To oferujemy

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni pracy,
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji miękkich poprzez udział w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez firmę,
  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń oparty na wynikach pracy (podstawa + prowizja),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • opieka trenerów
  • dostęp do platformy e-learningowej

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z naszych oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji. Chcesz wiedzieć więcej?

Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Opiekuńczego, Szczecin