Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. rekrutacjiNumer ref.: 24/05/21/PLO/JL

Zadania:

  • Kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji;
  • Redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów;
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami;
  • Współpraca z partnerami biznesowymi, wewnętrznymi działami firmy;
  • Stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia;
  • Prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji

Nasze wymagania:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w dziale HR i/lub chęć rozwoju w tym obszarze;
  • Wykształcenie wyższe - kierunki HR, Administracja, Biznes lub podobne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie);
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Zaangażowanie w pracę, komunikatywność i otwartość do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania dłuższej współpracy;
  • Pełen etat, pn - pt;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku;
  • Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne