Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Administration Personnel Services Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych;

  • Selekcja oraz weryfikacja kandydatów;

  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych oraz spotkań;

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie;

  • Wykonywanie dodatkowych innych czynności;

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;

  • Mile widziana znajomość systemu eRecruiter;

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów - kierunek ZZL, psychologia lub pokrewny;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;

  • Dyspozycyjność na min.120h;

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia;

  • Kompleksowe wdrożenie i wsparcie zespołu;

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne