Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji - pół etatu!

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Młodszy specjalista (Junior)
Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się zintegrowanymi rozwiązaniami informatycznymi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowywanie, umieszczanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na portalach
  • planowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • przygotowanie on-boardingu i koordynacja przepływu informacji o nowo zatrudnionych pracownikach i datach rozpoczęcia pracy
  • promowanie ofert pracy w mediach społecznościowych
  • aktualizowanie Applicant Tracking System o najnowsze statusy kandydatów i postępy w rekrutacji
  • wspieranie i organizowanie wszelkich wydarzeń, działań i inicjatyw z zakresu Employer Branding
  • opcjonalnie - proaktywne pozyskiwanie kandydatów za pośrednictwem mediów społecznościowych i dedykowanych kanałów lub baz danych
  • opcjonalnie - wspieranie innych funkcji i procesów HR w razie potrzeby

Czego oczekujemy od Kandydatów?

  • minimum kilkumiesięcznego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • pro-aktywności, ciekawości świata i zaangażowania w osiąganiu wyników
  • chęci nauki

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pół etatu za pośrednictwem Adecco od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę zdalną
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne