Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Dealz Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowskiego 79A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 79A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja pracowników sklepowych do nowo otwieranych sklepów zgodnie ze standardami

  • Organizacja staży szkoleniowych w sklepach szkoleniowych Dealz

  • Analizowanie skuteczności i terminowości prowadzonych rekrutacji

  • Raportowanie w zakresie prowadzonych rekrutacji

  • Optymalizowanie procesów rekrutacyjnych pod kątem efektywności ilościowej i jakościowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok (agencja pośrednictwa pracy/firma handlowa o rozproszonej strukturze)

  • Dyscypliny i dobrej organizacji pracy

  • Zaangażowania i umiejętności współpracy

  • Znajomości programu Excel

  • Gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski (prawo jazdy kat. B)

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Gwarantujemy umowę o pracę

  • Korzystne wynagrodzenie na czas

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy