Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów do Centrali Pepco – stanowiska biurowe (direct search, social media)

  • Bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi

  • Weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji

  • Prowadzenie wywiadów z kandydatami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie związane z obszarem rekrutacji

  • Dążenie do celu, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Inicjatywa i konsekwencja w działaniu

  • Samodzielność oraz umiejętności komunikacyjne

  • Świetna organizacja pracy, umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie

  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR

  • Wspaniały zespół😊

  • Pomoc i wsparcie w nauce

  • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień w pracy

  • Brak rutyny – każdy dzień przynosi coś nowego

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria