Oferta pracy

młodszy specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Trawniki

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Interesujesz się obszarem HR w szczególności rekrutacją i chcesz rozwijać się tym kierunku? Dołącz do zespołu Randstad Polska i rozwijaj relacje z naszymi kandydatami, pracownikami oraz klientem.

młodszy specjalista ds. rekrutacji pracowników tymczasowychNumer ref.: /409/07/2020/AR/53321
zadania
  • pozyskiwanie i rekrutacja kandydatów na stanowiska produkcyjne
  • aktywne promowanie ofert pracy na lokalnym rynku
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • wprowadzanie pracowników do pracy
  • współpraca z osobą od BHP, brygadzistami oraz innymi osobami po stronie klienta
oczekujemy
  • motywacji do podjęcia pracy w firmie rekrutacyjnej
  • doświadczenia związanego z obsługą klienta, sprzedażą, administracją, hr
  • umiejętności pracy w dynamicznych środowisku
  • umiejętność wielozadaniowej pracy
  • pozytywne nastawienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat.B bądź w trakcie kursu
oferujemy
  • umowa o pracę (bez okresu próbnego)
  • praca między 8-16
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • szkolenia wprowadzające i doszkalające - obecnie w formie online
  • możliwość zdobycia doświadczenia u wiodącej na rynku firmy rekrutacyjnej
  • możliwość udziału w innych projektach ogólnofirmowych
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy