Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. rekrutacji - program stażowy

  • Grójec, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Faurecia to globalny lider branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w trzech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin oraz wnętrzach samochodowych. Działamy w 35 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w 300 zakładach produkcyjnych i 30 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie.

    W Polsce Faurecia jest obecna od 1998 roku. W 9 zakładach produkcyjnych (Grójec, Jelcz-Laskowice, Gorzów Wielkopolski, Legnica i Wałbrzych) oraz w dwóch centrach R&D (Grójec, Wałbrzych), zatrudniamy dziś już blisko 10 000 pracowników.

    Nowe trendy oraz oczekiwania użytkowników samochodów zmieniają dzisiejszą branżę motoryzacyjną. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.

    Aktualnie do Naszego Działu HR Centralnego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grójec

    Jeśli:

    • jesteś studentem lub absolwentem studiów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią, socjologią lub kierunków pokrewnych;
    • posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w codziennej pracy;
    • chcesz zdobyć doświadczenie w realizacji procesów rekrutacyjnych i nauczyć się, jak skutecznie pozyskiwać talenty;
    • chcesz poznać szeroki wachlarz skutecznych źródeł pozyskiwania Kandydatów (m.in. social media, direct search) oraz spróbować swoich sił w działaniach employer brandingowych (np. współpraca z uczelniami, kampanie employer brandingowe, działania w mediach społecznościowych);
    • pojęcie „candidate experience” nie jest Ci obce, a dodatkowo potrafisz pracować w oparciu o cele i wskaźniki (ilościowe i jakościowe);
    • prezentujesz proaktywność, zaangażowanie i energię do działania;
    • bardzo dobrze organizujesz sobie pracę oraz dotrzymujesz terminów;
    • obsługa pakietu MsOffice nie stanowi dla Ciebie problemu (Power Point, Excel);
    • chcesz mieść duży wpływ na realizowane projekty, przestrzeń na własne pomysły i projekty oraz brać za nie odpowiedzialność

    Nie czekaj! Aplikuj!

    Zadania:

    • Wsparcie działu HR w realizacji zadań oraz projektów szkoleniowych i rozwojowych, a także w obszarze rekrutacji i pozyskiwania talentów.
    • Udział w prowadzonych procesach rekrutacyjnych, m.in. na stanowiska specjalistyczne, czy programy stażowe.
    • Rozwijanie umiejętności w zakresie rekrutacji i pozyskiwania talentów.
    • Aktywny udział w projektach związanych ze wzmacnianiem pozytywnego wizerunku pracodawcy (m.in. targi pracy, współpraca z uczelniami, programy stażowe, kampanie on-line)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy, z możliwością pracy zdalnej.
    • Realną perspektywa rozwoju zawodowego (w Polsce i za granicą).
    • Kontakt z nowoczesnymi technologiami.
    • Udział w ciekawych projektach (związanych z szeroko rozumianym HR).
    • Pracę w fajnej atmosferze, w gronie dynamicznych i uśmiechniętych ludzi.
    • Komplet narzędzi niezbędnych do codziennej pracy (laptop, telefon).
    • Szeroką ofertę benefitów (karta Multisport, opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej).
    • Zorganizowany transport do pracy (z Warszawy, Piaseczna, Radomia).