Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Erontrans

  • Grunwaldzka 64B, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Erontrans

Grunwaldzka 64B

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w kompleksowym przeprowadzaniu procesów selekcji, rekrutacji i wdrożenia nowych pracowników

  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • selekcja napływających CV

  • wstępne wywiady telefoniczne z potencjalnymi kandydatami

  • uczestnictwo w bezpośrednich rozmowach kwalifikacyjnych z kandydatami

  • obsługa spraw administracyjnych w zakresie HR

  • wprowadzanie i zapełnianie elektronicznej bazy pracowników

  • efektywne pozyskiwanie do pracy kierowców zawodowych

  • bieżące wsparcie HR Managera

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji (preferowani kandydaci z branży TSL lub agencji rekrutacyjnych)

  • chęci do nauki, otwartej głowy i zainteresowania obszarami HR

  • chęci rozwoju, umiejętność szybkiej nauki oraz pozytywne nastawienie

  • kreatywności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • umiejętności planowania i organizowania własnej pracy

  • samodzielności i uczciwości oraz asertywności

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia

  • profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku

  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i nieograniczony rozwój zawodowy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowę B2B

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

  • ubezpieczenie na życie

  • stałe godziny pracy (8.00-16.00)

  • atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia uznaniowa po okresie prób-ny, uzależniona od jakości i wyników pracy

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • premie świąteczne