Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami

  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji

  • prowadzenie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami

  • wsparcie HR Managera w zakresie bieżących projektów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

  • znajomość technik i metod rekrutacyjnych

  • komunikatywność i zdolność do łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych

  • umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze w terminie

  • realizację ambitnych i samodzielnych projektów z obszaru HR

  • różnorodny pakiet benefitów pracowniczych np.: kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, oraz opiekę medyczną

  • atrakcyjny fundusz świadczeń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

GRUPA KAPITAŁOWA „SPECJAŁ”

www.specjal.com.pl

LIDER DYSTRYBUCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Rzeszów

Przewiń do profilu firmy