Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna realizacja procesów rekrutacji na stanowiska liniowe, operacyjne, administracyjno-biurowe,

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń, selekcja nadchodzących aplikacji, przedstawianie rekomendacji kandydatów,

  • prowadzenie działań rekrutacyjnych na terenie regionu (w tym możliwe wyjazdy służbowe),

  • obsługa ATS oraz bazy kandydatów,

  • analizowanie rynku pracy i działania employer brandingowe,

  • raportowanie realizacji procesów rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • minimum rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (w tym w szczególności rekrutacji masowych),

  • zdolność do prowadzenia wielu projektów rekrutacyjnych jednocześnie,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B1,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę (na czas określony do końca roku, z możliwością przedłużenia),

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • udział w szkoleniach rozwijających kompetencje miękkie i twarde,

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

  • samodzielność adekwatną do doświadczenia oraz umiejętności,

  • możliwość pracy częściowo w trybie home office,

  • benefity: pakiet medyczny, karnet sportowy i ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie, siłownia na terenie biura.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu rekrutacyjnego w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy