Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe i rozwijać się w branży HR?

Agencja Pracy Randstad, nr 1 wśród agencji zatrudnienia w Polsce i na świecie, poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy specjalista/ka ds. rekrutacji.

Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne rekrutacje pracowników tymczasowych na stanowiska produkcyjne,

  • współpraca z Klientem biznesowym,

  • przygotowywanie danych/zestawień (praca w systemie SAP),

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność ustalania priorytetów,

  • samodzielność, dobra organizacja własnej pracy,

  • zaangażowanie i energiczne działanie w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy,

  • min. podstawowa znajomość programu Excel, Word,

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w prowadzenia procesów rekrutacyjnych/obsłudze administracyjnej pracowników lub obsłudze klienta.

Pracodawca oferuje

  • możliwości zdobycia doświadczenia w obszarze HR,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet szkoleń,

  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, nauka języków obcych, dostęp do platformy benefitowej i inne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy