Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

PROFESSIONAL CARE 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4 0004 700 brutto / mies.
  • Grudziądzka 132, Mokre, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Grudziądzka 132

Mokre

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja opiekunek/opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych.

  • Stała opieka nad zrekrutowanymi osobami.

  • Bliska współpraca z działem obsługi klienta oraz z działem kadr.

  • Proponowanie konkretnych ofert pracy potencjalnym kandydatom.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

  • Umiejętności interpersonalne.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Biegła umiejętność obsługi komputera.

  • Biegła znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku 8.00 - 16.00.

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.

  • Pracę w zgranym zespole.

O nas

Professional Care 24 to wiodąca marka w branży opieki domowej w Niemczech. Na rynku działamy już od 2012 roku, notując przez ten okres nieprzerwany rozwój. Jeśli szukasz ambitnej, dającej możliwość rozwoju i awansu pracy w branży HR to zapraszamy do aplikacji na stanowisko: