Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

KODIT.IO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grzybowska 62

Warszawa

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest ułatwienie kupna i sprzedaży mieszkań i domów.

W związku z rozwojem organizacji do warszawskiego zespołu Kodit.io (wewnętrzny dział HR) poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji. Główny zakres obowiązków będzie skupiać się na aktywnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów do zespołu Brokerów Nieruchomości;
  • Przygotowywanie ogłoszeń i zarządzanie nimi;
  • Networking, selekcja i weryfikacja kandydatów;
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami;
  • Budowanie najwyższego poziomu Candiate Experience;
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie;
  • Bezpośrednia współpraca z HR Coordinatorem.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (np. w agencji pracy);
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w osiąganiu celów;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premia zależna od osiągniętego wyniku;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop + telefon etc.) + pakiet benefitów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole;
  • Przyjazną atmosfera pracy;
  • Biuro w centrum Warszawy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne