Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Rekrutacji

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (od przygotowania profilu stanowiska, tworzenia ogłoszeń, publikacji na wybranych portalach czy w social mediach, przez weryfikację i selekcję CV, kontakt telefoniczny czy mailowy oraz Direct Search, aż po przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych i rekomendacje),

  • Dbałość o wysoką jakość prowadzonych procesów rekrutacji oraz rozwój metod selekcyjnych,

  • Realizację zadań związanych z budowaniem pozytywnego Candidate Experience i wizerunku pracodawcy,

  • Wsparcie w bieżących zadaniach Zespołu HR.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane – psychologia, pedagogika, socjologia, ZZL),

  • 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • Kreatywność i niekonwencjonalne spojrzenie na zagadnienia rekrutacji,

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Umiejętność realizacji celów w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,

  • Poczucie humoru oraz pozytywne nastawienie do świata i ludzi,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji w branży medycznej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Super zespół :)

  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Kartę Multisport.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Grupa ALAB to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 20 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy