Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Sodexo PolskaO firmie

  • Zabraniecka 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Sodexo Polska

Zabraniecka 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych głównie na stanowiska liniowe (w tym praca tymczasowa),

  • Kontakt z pracownikami oraz wybrane czynności administracyjne związane z obsługą zatrudnienia pracowników,

  • Tworzenie raportów oraz zestawień dotyczących zatrudnienia,

  • Sporządzanie umów zleceń dla pracowników tymczasowych w systemie oraz dbałość o dostarczanie w terminie wszystkich niezbędnych dokumentów do Kadr,

  • Inne aktywności administracyjno - biurowe.

Nasze wymagania

  • Znajomość programów Office (Excel, PowerPoint, Word),

  • Kreatywność, systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność pon-pt. w godz. 8:00-16:00.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Pierwsze doświadczenia w rekrutacji, szczególnie przy rekrutacji pracowników tymczasowych i pracowników liniowych,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Miłą atmosferę,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone