Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce

  • Chłodna 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Chłodna 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów z obszaru IT różnymi metodami (np. boolean search, x-ray search)

  • redagowanie, publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych oraz innych materiałów graficznych wspierających procesy rekrutacyjne

  • prowadzenie screeningu kandydatów oraz codzienna współpraca z Hiring Managerami

  • wspieranie zespołu wewnętrznych rekruterów przy realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT

  • aktywny udział w realizowanych działaniach Employer Brandingowych

  • uczestniczenie w wewnętrznych projektach HR

Nasze wymagania

  • min. 6 miesięcy doświadczenia w zespole HR lub w pracy rekrutera IT (mile widziane z agencji rekrutacyjnej)

  • mile widziana znajomość technik i narzędzi pozyskiwania Kandydatów

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • zainteresowanie obszarem rekrutacji IT

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

To oferujemy

  • Ciekawe projekty rekrutacyjne, które pozwolą Ci zdobyć doświadczenie jako profesjonalny Rekruter IT

  • Możliwość dalszego rozwoju w obszarze HR

  • Możliwość budowania dynamicznie rozwijającego się zespołu IT

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy

  • Dogodną lokalizację biura (bliska Wola, ul. Chłodna) oraz możliwość pracy zdalnej

  • Umowa zlecenie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wewnętrznym software house’em działającym w ramach międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej AXA. Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA w Europie. Pracujemy na co dzień w języku angielskim, w ramach kilkuosobowych, zgranych zespołów realizując międzynarodowe projekty deweloperskie.

Nasze biuro znajdziesz na ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy, dzielimy wiedzą i rozwijamy, powiększając nasz zespół oraz realizując kolejne projekty IT.

Pamiętaj, że dołączając do naszego zespołu pracujesz dla międzynarodowej Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność.

Przewiń do profilu firmy