Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Medicover

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi

  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji

  • prowadzenie wywiadów z kandydatami

  • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji

  • współpraca ze szkołami w celu pozyskania absolwentów

  • przygotowywanie raporty z prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • masz ok. pół roku doświadczenia w obszarze rekrutacji

  • jesteś dostępny od zaraz

  • posiadasz doświadczenie firmie o ustalonych standardach i procedurach

  • potrafisz wytrwale dążyć do celu

  • szybko się uczysz

  • jesteś świetnym organizatorem i umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie

  • lubisz rozmawiać z ludźmi

  • jesteś team playerem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz

  • wspaniały zespół :)

  • pomoc i wsparcie w nauce

  • możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR

  • realna możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • opiekun wdrożenia

  • pozytywna energia, która pomaga nam rozwiązywać wspólnie najtrudniejsze wyzwanie

  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok„

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy