Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Medicover

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi

  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji w obszarze stanowisk takich jak: Asysta i Higiena Stomatologiczna, Technicy RTG i Dentystyczni, Recepcja i Opieka Pacjenta

  • direct search, mailing i cold calling – brzmi strasznie? Spokojnie, wdrożymy Cię 😊

  • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji

  • współpraca ze szkołami w celu pozyskania absolwentów

  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • interesujesz się obszarem rekrutacji i chcesz postawić w nim swoje pierwsze kroki

  • studiujesz niestacjonarnie lub masz etap studiów już za sobą (mile widziane kierunki takie jak Psychologia, Socjologia lub inne nauki społeczne)

  • możesz pochwalić się min. pół rocznym doświadczeniem w rekrutacji (mile widziane także doświadczenie w sprzedaży i/lub Contact Center)

  • znasz i umiesz zastosować techniki sprzedażowe i język korzyści lub jesteś gotów, by się tego nauczyć

  • skupiasz się na realizacji wyznaczonych celów i cechuje Cię postawa can-do-attitude

  • potrafisz tworzyć partnerskie relacje w zespole i w kontakcie z managerami

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (OD ZARAZ)

  • wsparcie całego zespołu podczas onboardingu i na dalszych etapach

  • wstępne szkolenie przez bardziej doświadczonych kolegów i koleżanki z zespołu

  • tryb pracy hybrydowej

  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju w ramach prowadzenia procesów rekrutacyjnych

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • współpracę w zespole „grającym do jednej bramki”

  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • dofinansowanie do Platformy Benefitowej (Empik, Decathlon, WyjątkowyPrezent i inne) oraz do kart sportowych Medicover Sport lub Multisport

  • niezbędne do pracy narzędzia - laptop i telefon

  • opieka medyczna od pierwszych dni pracy dla Ciebie i Twojej rodziny

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy