Oferta pracy

Mlodszy Specjalista ds. Rekrutacji

PKP Energetyka S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska fizyczne i specjalistyczne

  • Zarządzanie kanałami rekrutacji, przygotowywanie i publikację ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych, współpracę z biurami karier i agencjami rekrutacyjnymi

  • Współpraca z HR Biznes Partnerami i kadrą menedżerską z powierzonego obszaru

  • Udział w tworzeniu i doskonaleniu strategii i kanałów poszukiwań kandydatów

  • Wsparcie projektów związanych z budowaniem marki pracodawcy – Employer Branding

  • Udział w procesach z zakresu Employee Experience: onboarding, adaptacja, exit interview itp.

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki i poszerzania kompetencji jako rekruter

  • Pierwsze doświadczenia w rekrutacjach na stanowiska fizyczne i specjalistyczne - mile widziane w branży technicznej, budowlanej, elektrycznej, energetycznej.

  • Umiejętność prowadzenia stałych i masowych procesów rekrutacyjnych

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunku psychologia, ZZL)

  • Dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

  • Doświadczenie w pracy z systemami rekrutacyjnymi klasy ATS (Applicant Tracking System) – zapewniamy szkolenia w tym zakresie

  • Dobra organizacja pracy, skuteczność i inicjatywa

  • Umiejętność współpracy z pracownikami różnych szczebli organizacji i budowania dobrych relacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres 8 miesięcy

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • dodatkowy urlop

    • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

    • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

    • zniżki na podróże koleją

    Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

    Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

    Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

    Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

    Przewiń do profilu firmy

    Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)