Oferta pracy

młodszy specjalista ds. rekrutacji

iView Recruitment Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych narzędzi rekrutacyjnych

  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz weryfikację kandydatów

  • Przygotowywanie rekomendacji dla klientów

  • Koordynowanie procesów rekrutacyjnych na każdym etapie

  • Wsparcie Senior Konsultanta we wszystkich prowadzonych działaniach

  • Analiza rynku oraz przygotowywanie raportów

  • Bieżące aktualizowanie danych w wewnętrznej bazie kandydatów.

Wymagania pracodawcy

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na realizację celów

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • Samodzielne zarządzanie swoim czasem pracy

  • Wielozadaniowość i otwartość na poszerzanie wiedzy

  • Dostępność na pełen etat.

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie w rekrutacji lub telefonicznej obsłudze klienta/sprzedaży

Pracodawca oferuje

  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole

  • Pełne wsparcie Senior Konsultanta w czasie wdrażania

  • Możliwość realizacji rekrutacji dla największych światowych firm

  • Jasną ścieżkę awansu oraz zdobycie dużej wiedzy, nie tylko z obszaru rekrutacji, ale również z funkcjonowania biznesu w wielu sektorach

  • Miesięczne premie, uzależnione od poziomu zaangażowania w realizację zadań

  • Udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz inne dodatki pozapłacowe

  • Pyszną kawę, soki, owsianki i wspólne lunche

  • Regularne eventy integracyjne

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta.