Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Nestlé Polska S.A.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 32

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, direct search, selekcja CV, prowadzenie spotkań) na wszystkie stanowiska w strukturze firmy.

  • Współpraca z managerami liniowymi zlecającymi rekrutację i doradzanie im w zakresie doboru odpowiednich metod rekrutacyjnych.

  • Współpraca z agencjami rekrutacyjnymi.

  • Realizacja innych projektów z obszaru HR (m.in. prowadzenie szkoleń rekrutacyjnych, udział w sesjach AC/DC, udzielanie informacji zwrotnych, itp.).

  • Bliska współpraca z pozostałymi wewnętrznymi działami HR.

  • Organizacja uczestnictwa Nestle w targach pracy.

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w realizacji działań z zakresu Rekrutacji zdobytego w dziale HR w dużej, międzynarodowej firmy lub w agencji doradztwa personalnego.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi).

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość SAP i SF będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków.

  • Umiejętność ustalania priorytetów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Inicjatywa oraz postawa proaktywna.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie z sektora FMCG.

  • Ciekawą pracę, w której doceniane są własne pomysły i inicjatywa.

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości wewnątrz firmy.

  • Elastyczne godziny pracy oraz home office.

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie (ok. 15 minut od stacji Metro Wilanowska).

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Fundusz Socjalny, 50% zniżki na posiłki w kantynie firmowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy