Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Loginex Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji działań rekrutacyjnych w firmie z branży transportowo- spedycyjnej.

  • Wstępna selekcja i wybór kandydatów do wywiadów telefonicznych.

  • Prowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami.

  • Redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń.

  • Wyszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

  • Udział w rozmowach kwalifikacyjnych.

  • Redagowanie dokładnych raportów po spotkaniach z kandydatami.

  • Wsparcie Działu Rekrutacji w wielu ciekawych projektach dotyczących przede wszystkim branży TSL.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student studiów zaocznych (mile widziany kierunek ZZL, Psychologia, Transport i Logistyka lub inne).

  • Zainteresowanie tematem rekrutacji i szeroko pojętym EB – chęć rozwoju w tym temacie.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

  • Znajomość obsługi portali społecznościowych, tj. LinkedIn, Facebook.

  • Umiejętność koordynowania kilku projektów na raz, podzielność uwagi.

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy.

  • Zaangażowanie i skrupulatność w pełnieniu obowiązków.

  • Wysoka kultura osobista, otwartość i pozytywne nastawienie do innych osób.

To oferujemy

  • chcesz zdobyć doświadczenie i wiedzę jako rekruter,

  • zależy Ci na pracy w firmie z polskim kapitałem, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy jest dla Ciebie ważna,

  • jesteś osobą kreatywną, która chce realizować swoje pomysły podczas prowadzenia projektów rekrutacyjnych,

  • cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań,

  • lubisz rozpoczynać pracę od pysznej kawy,

  • chciałbyś / chciałabyś być zatrudniony/a na umowę o pracę bądź umowę B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Przewiń do profilu firmy