Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

myWork AG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów pozyskiwania (sourcing), rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska w sektorze: budowlanym, medycznym oraz IT (zarządzanie projektem rekrutacyjnym od A do Z)

  • kompleksowe badanie kompetencji kandydatów

  • udzielania feedbacków kandydatom

  • doradztwo dla kadry menedżerskiej myWork w zakresie oceny kompetencji kandydatów i doboru kadry; wsparcie przy podejmowaniu decyzji zatrudnieniowych

  • prowadzenia negocjacji z potencjalnymi kandydatami

  • raportowanie z wykonanych działań rekrutacyjnych

  • udział we wdrażaniu strategii budowania wizerunku pracodawcy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji lub chęć rozwoju w tym kierunku

  • znajomość narzędzi i strategii pozyskiwania kandydatów

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • dociekliwość i chęć poszerzania wiedzy z zakresu pozyskiwania kandydatów i budowania wizerunku pracodawcy

  • umiejętność kreatywnego i niezależnego myślenia i proponowanie rozwiązań

  • orientacja na współpracę

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatywy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z główną siedzibą w Szwajcarii, Zurych

  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji oraz języków obcych (w naszym teamie rozmawiamy po niemiecku, angielsku, polsku, albańsku, włosku, hiszpańsku, turecku i syngalesku 😊)

myWork AG

myWork AG to firma z 20-letnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych, z siedzibą w Szwajcarii (Horgen, Kanton Zurych). Dostarczamy wykwalifikowane kadry do naszych klientów w Szwajcarii, Niemczech, Austrii oraz Skandynawii. Główe obszary naszych działań to: budownictwo, sektor medyczny oraz IT. Jesteśmy młodym i otwartym zespołem, który tworzą profesjonaliści z różnych krajów i kultur. Dołączając do nas będziesz miał szansę usłyszeć w biurze język niemiecki, angielski, polski, albański, włoski, hiszpański, turecki a nawet syngaleski!

Przewiń do profilu firmy