Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

IDEAL WORK GERMANY Sp. z o.o.

  • Karolkowa 30, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Karolkowa 30

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii rekrutacyjnych: targety rekrutacyjne

  • prowadzenie masowych projektów rekrutacyjnych na potrzeby rynku niemieckiego i polskiego

  • prowadzenie selekcji aplikacji oraz weryfikacja wewnętrznych baz danych

  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych

  • działania związane z bezpośrednim pozyskiwaniem kandydatów

  • realizacja działań wzmacniających markę pracodawcy

  • administrowanie dokumentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • zainteresowanie tematyką z obszaru rekrutacji i selekcji pracowników

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomość pakietu MS Office

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin (warunek konieczny)

  • optymistyczne nastawienie do świata i pozytywna energia

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia - wybór należy do Ciebie

  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur

  • wdrożenie do pracy

  • kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną

  • program rekomendacji pracowników

  • brak dress code’u

  • komfort pracy - kawę/herbatę, owocowe wtorki, zieloną strefę relaksu

  • służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego

  • możliwość udziału w szkoleniach

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uczestnictwa w firmowych inicjatywach dobroczynnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

IDEAL to grupa kapitałowa specjalizująca się w rekrutacji i rozwoju pracowników głównie na terenie Polski i w Niemczech. Nasza działalność w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów, kurierów i outsourcingu procesów zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników. Przez ostatnie lata zautomatyzowaliśmy i unowocześniliśmy wiele procesów wewnętrznych i rozliczania naszych Pracowników i Klientów. Naszą strukturę chcemy wzmocnić o osobę o kompetencjach i wiedzy z zakresu rekrutacji. Dołącz do nas, jeśli masz głowę pełną pomysłów i chcesz się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy