Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top

      W związku z rozwojem w strukturach Medicover koleżanki z naszego Zespołu Rekrutacji poszukujemy osób, które chcą nabywać doświadczenie w obszarze HR pod okiem profesjonalistów z poczuciem humoru.

      Miejsce pracy: Warszawa

      • jesteś na początku swojej kariery w HR, posiadasz ok. pół roku doświadczenia w obszarze rekrutacji i łączysz swój dalszy rozwój w dziale HR
      • szybko się uczysz
      • potrafisz wytrwale dążyć do celu
      • jesteś świetnym organizatorem i umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie
      • lubisz rozmawiać z ludźmi
      • jesteś team playerem
      • znasz język angielski

      U nas nauczysz się rekrutować. Twoje zadania to:

      • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
      • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi
      • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji w obszarze stanowisk wielowolumenowych
      • prowadzenie wywiadów z kandydatami
      • uczestniczenie w projektach związanych z optymalizacją procesów rekrutacji
      • współpraca ze szkołami w celu pozyskania absolwentów
      • przygotowywanie raporty z prowadzonych działań

      Oferta dla Ciebie:

      • stabilne zatrudnienie
      • wspaniały zespół :)
      • pomoc i wsparcie w nauce
      • możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR
      • możliwość rozwoju w strukturach firmy
      • praca w kolorowym biurze na ul. Aleje Jerozolimskie 96
      • opiekun wdrożenia
      • pozytywna energia, która pomaga nam rozwiązywać wspólnie najtrudniejsze wyzwanie
      • wspólne lunche :)
      • przyjazną atmosferę pracy - ponad 60% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 5 lat
      • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok„
      • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dofinansowanie karty Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr ;  dostęp do platformy zakupowej Medicover Benefits grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover

      Zapraszamy do składania aplikacji!

      Wiecej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
      W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez Medicover Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.